reference

„Elenu jsme si (po více špatných zkušenostech s jinými markeťáky) vybrali, aby nám rozjela a spravovala reklamu na Googlu a později i na Seznamu. Spolupráci s ní si nemůžu vynachválit! Je cítit, že jí práce baví, snaží se pro nás vytěžit maximum, stále se vzdělává a zdokonaluje. Má stejnou radost z úspěchu i stejné zklamání z neúspěchu jako my. Rozumíme si v zadání, vždy včas posílá přehledné vyhodnocení, reaguje na podněty a zadání obratem, komunikuje a je velmi flexibilní. Elenu můžu jedině doporučit!!“

Jitka Plévová, Jana Rucká

Elena vytvářela celou naši webovou stránku a také propagaci na účtu Google Ads. Neměli jsme vůbec představu, jak by webová stránka měla vypadat a návrh Eleny nás mile překvapil. Stránka je jednoduchá, čistá a vkusná. Spolupráce je přátelská a profesionální.Elena vytvářela komplexní online marketingovou propagaci pro Namasté studio a Jógový festival. Díky aplikaci úspěšné strategie jsme získali mnoho nových klientů pro studio. Také na Jógový festival přišlo o 50 % více účastníků než v předešlém ročníku. Nuže můžeme vřele doporučit.

Namasté studio

Elena kompletně vypracovala a nastavila strategii pro propagaci na Google a Seznam. Díky reklamě jsme měli mnohem více objednávek. Jsme spokojeni a můžeme vřele doporučit její služby.

Prima Restaurant

Elena vytvářela komplexní online marketingovou propagaci pro mé Beauty studio v Českých Budějovicích. Elena je velice spolehlivá a je s ní příjemná komunikace. Díky ní jsem získala mnoho nových klientů pro studio. Nuže můžeme vřele doporučit.

Nela Hebíková

Elena vytvářela celou naši webovou stránku a také propagaci na účtu Google Ads. Neměli jsme vůbec představu, jak by webová stránka měla vypadat a návrh Eleny nás mile překvapil. Stránka je jednoduchá, čistá a vkusná. Spolupráce je přátelská a profesionální.

Jitka Plévová, Jana Rucká