O nás

Jsme kreativní dvojice, která se poznala a sblížila na vysoké škole. Studovaly jsme zcela jiný směr než je grafika a on-line marketing, ale zjistily jsme, že se neskutečně doplňujeme a vytváříme spolu jeden silný celek jako kamarádky, ale také pracovní parťačky.

Klára je kreativní, krásná duše, plná vizí a nápadů. Elena je zářivá, veselá bytost a marketingový mág, který vše strategicky promyslí, propočte a uvede do pohybu. Náš společný cíl je jasný ,, Nastartovat Vaši novou firmu, či dodat šťávu stávající firmě, aby profitovala,,. Vaše značka musí být známa nejen na internetu. Pomohou Vám k tomu našlápnuté a nevšední reklamy, které budou vysoce výkonné a finančně Vás nezrujnují.

Máme rády klienty, kteří mají originální nápady pro podnikání, jsou na trhu noví, a netuší, jak se ve světě internetu prosadit nebo jakou strategii zvolit do začátku. Také máme v oblibě podnikavce, kteří jsou již na trhu ostřílení hráči, ale potřebují pro své podnikání druhý dech či nový obal.

Možná již máte nějaké nastavení účtů Google Ads, Sklik, sociálních sítí, ale výsledky nejsou optimální a zasloužily by si vylepšení pro vyšší zisky a efektivnější náklady za reklamy.

Pokud se stane, že původní strategie z nějakého důvodu nefunguje, nejdou na nás mdloby, nesedneme si se složenými dlaněmi, nepláčeme, ale bereme tyto situace jako výzvu. Vytvoříme další možnosti a strategie, které výsledky přinesou.

Elena Pavelková

Marketingový mág

Elen je úžasná bytost, plná energie a dravé chuti pro on-line marketing. Vytváří důmyslné strategie a kampaně k propagaci Vaší firmy. Vždy Vám vše jasně, stručně a výstižně vysvětlí. Vysvětlí a popíše jak se věci mají a fungují v on-line světě. Ráda plní reálné cíle a vize v marketingu, tak aby Vaši firmu přivedla k dlouhodobé prosperitě.

Klára Bigasová

Grafička

Klára je kreativní duše plná nápadů a vizí. Dokáže graficky vystihnout a vyzdvihnout Vaši firmu, osobnost a celkový styl, který propojí do všech důležitých částí. Poradí Vám jak by mohl a měl Váš styl, logo a identita firmy vypadat. Poradí Vám jaké barvy, tvary, názvy ad. designérské vychytávky použít, aby se lidem Vaše firma líbila a prosperovala na všech úrovních. Klára zajišťuje grafickou podporu pro ppc marketing na internetu (bannery, newslettery, ad.), ale také live marketing (tiskoviny, plachty, vizitky ad.)